Wedstrijd

Datum 2019

Tijd

Plaats

1

Dinsdag 30 april              

13.30

Eigen terrein

2

Dinsdag 28 mei               

13.30

Eigen terrein

3

Dinsdag  25 juni              

13.30

Eigen terrein

4

Dinsdag 30 juli                

13.30

Eigen terrein

5

Dinsdag 27 augustus      

13.30

Eigen terrein

6

Dinsdag 24 september  

13.30

Eigen terrein

Bitmap
Zomercompetitie 2019
April Mei Juni Juli Aug. Septemb.
Brouwer, Ed 3 24  0 07  2 11   3 27   3 14 
Alders, Nel 2 18  2 06  2 12 0-21  0-24  3 13 
Baarends, Frank 0-28  1-04  2-03 0-06  1-16  3 14 
Beers, Zus v.    0-21  2 05      
Blokland. Gerrit 3 11  3 22  2 02 3 14   2 11  1-03 
Bol, Ad 1 05  1 03   1-02    2 12 
Bol, Walter            
Bouman, Janny 0-12  2 06   2 09  0-14    1-08 
Broere, Giel 2 16  0-16  2 12 2 19  2 06    
Dijk, Roel van 1 02  0-13   1-05     
Fehling, Elly 1-15  1-07 1-12  2 12   3 24  1-09 
Fioole, Piet           1-02 
Goverde, Henk 2 00  2 02 1-20      1-06 
Hasper, Jan     2 07      1-01 
Horst, Ton v.d. 2 12  3 22   2 04     
Horst, Willy v.d.            
Janssen, Theo 2 01  2 04 2 09  3 27   2 10  2 14 
Jong, Corrie de            
Jong, Hein de       2 00     
Jongen, Fred 2-03     3 17  2 13   
Jongenelen, Riet 1-01  1-07 2 16  1-17  2 10    1-02
Kleij, Eef v.d.     0-14       
Kleij, Toos v.d.     0-22       
Kop, Marianne 0-15  1-01   1-19   1 00  0-18 
Kortsmit, Frie 0-25  1-07 1 01   3 22    1-03  2 02 
Kortsmit, Joke 1-01  1-11 2 05   2 05  2 09 3 14 
Oosterhout, Henk          1-12 1-05 
Leersum, Edo v.     0-23       
Luijten Peter    0-09       1 02 
Maas, Ad       3 20     
Maas, Christine       0-28     
Mensen, Marian 3 08  2 05      0-22  
Moerkerken, Ria       2 00     
Oudenhoven, C. v.d.       0-19     
Smit, Aloys            1-22
Roessel, Frans 3 08  2-01     1-13   
 Oosterhout, Dorothy         1-10  1-06 
Santbergen, Wim 1-19  2 07     3 31   3 32 
Spronsen, Wim v. 2 11  2-03        
Stoop, Ria 3 23  1-02 1-07  1-09  1-09   2 05 
Taks, Piet 0-17  1 04        
Thijs, Toon    2-03 3 27      1-04 
Valk, Agnes       2 02  1-14  1-10
Velden, Hans v.d. 2 10  2 08   2 09   1-05   0-16
Vosselman, Leen 2 00  3 11 2 17  3 19   3 20   2 01
Zevenbergen, Jan 0-23  3 19 3 18  1 04    3 19
 Louw Theo v.d.    1 01 0-31  2 06  0-20  3 22 
 Spliet Rinie    0-26 0-23    0-33  0-29 
 Borst, Jan       0-18  2 07   1-05 
 Borst, Irene       0-22  1-11   0-28

 

 

Zomercompetitie 2018

Wedstrijd

Datum 2018

Tijd

Plaats

1

Dinsdag 24 april              

13.30

Eigen terrein

2

Dinsdag 29 mei               

13.30

Eigen terrein

3

Dinsdag  26 juni              

13.30

Eigen terrein

4

Dinsdag 31 juli                

13.30

Eigen terrein

5

Dinsdag 28 augustus      

13.30

Eigen terrein

6

Dinsdag 25 september  

13.30

Eigen terrein

 

 Uitslag Zomercompetitie 2018                                      

       

 

April 2018

Mei  2018

Juni 2018

Juli 2018

Aug. 2018

  Sept.  2018

Alders, Nel

2+05  1-08  1-08   1+00  0-25 1+02 

Beers, Zus v.

2-01  1-03  1-05    1+01     

Bol, Ad

  3+28  1-18   0-16 3+14  1-13 

Broere, Giel

 2+00    3+26 1-03  2+18  1+04 

Brouwer, Ed

1-01  1-10   3+08   3+19  2+02   

Fehling, Elly

2+07  1-09  1-02  0-13  1-11  2+09 

Goverde, Henk

3+25    0-15    2+08   

Hasper, Jan

1-10       1-04    3+14 0-13  0-23  

Horst, Ton v.d.

         1-07    

Bouman, Janny

        1-14   

 Janssen, Theo

 3+23  2+06    2+01   1-11  3+26 

 Rus Hartland, Cor

        0-06   

Bol Jan

          0-17    

Jongen, Fred

 2+03        3+17 3+22 2-01 

Jongenelen, Riet

0-10   2+07   2+11    0-15   2+15 

Kop, Marian

 0-20 0-16       0-18 2-05 

Kortsmit, Frie

    1-08   2+07   0-31 3+29 

Kortsmit, Joke

  2+05   1-12  3+14  3+11  1-01 

Kremers,Piet

0-07           

Leersum, Edo v.

     2+02   3+14  0-22   

Luijten, Peter

1-20  1+06     1-04 3+22  1-01 

Maas, Ad

1-07        2+04   

Maas, Christine

0-20        2+15   

Mensen, Marian

 2+12       1+03 2-02 

Moerkerken, Ria

1-05  0-18    2+00     

Roessel, Frans

2+05        1-19  0-23 

Jong Henny de

      1+00     

Rommens, Corrie

       1-12    
Geel, Ciel van      2+04      

Santbergen, Wim

   2+10       2+04 

Spronsen, Wim v.

 2+10 2+02  3+26    1-05   3+21 3+23 

Thijs, Toon

  2+04  1+01   1+01  2+07  

Valk, Agnes

2+04  2+02  1-10   1-10 1-05  0-26 

Velden, Hans v.d.

 2+09 1-09  0-19   3+14  2+12  2+08 

Vosselman, Leen

2-06  2+00   3+27  1+01  2+18  2+06 

Zevenbergen, Jan

  2-01   1+05  2+00  2+12  0-22 
Stoop, Ria         1-06  1+04 
 Roos, Willy         1-08   

 

Dijk Roel v.                                                                                                                                    2+15


Barends Frank                                                                                                                                2-04


Taks Piet                                                                                                                                         1-08

_______________________________________________________

Zomercompetitie 2017

Wedstrijden

Wedstrijd

Datum 2017

Tijd

Plaats

1

Dinsdag 25 april              1e wedstrijd zomercompetitie

13.30

Eigen terrein

2

Dinsdag 16 mei               2e wedstrijd zomercompetitie

13.30

Eigen terrein

3

Dinsdag  6 juni                3e wedstrijd zomercompetitie

13.30

Eigen terrein

4

Dinsdag 27 juni               4e wedstrijd zomercompetitie

13.30

Eigen terrein

5

Dinsdag 25 juli                 5e wedstrijd zomercompetitie

13.30

Eigen terrein

6

Dinsdag 29 augustus      6e wedstrijd zomercompetitie

13.30

Eigen terrein

7

Dinsdag 26 september   7e wedstrijd zomercompetitie

13.30

Eigen terrein

 

Uitslagen Zomercompetitie seizoen 2017:

 

Naam

Datum

Datum

Datum

Datum

Datum

Datum

Datum

 

25-4-2017

16-5-2017

6-6-2017

27-6-2017

25-7-2017

29-8-2017

26-92017

 

G  /    P

G  /    P

G  /    P

G  /    P

G  /    P

G  /     P

G  /     P

Beers Zus v.

1-07

3+20

1+04

2-09 

3+24

1-00

1-04 

Bol Cees

 

 

 

 

 

 

 

Bol Walter

 

 

 

 

 

 

 

Borst  Irene

 

 

 

 

 

 

2+02 

Borst Jan

 

 

 

 

 

 

1-14 

Bouman Janny

 

2+04 

1-04 

2+06 

3+20 

0-24 

 2-04

Broere Giel

 2+07 

 

2+09 

2+09 

 1-08

 2+19

 1-06

Brouwer Ed

 3+16 

 1-12

 

1-06 

 

3+17 

2+13 

Brouwer Riet

 

 

 

 

 

 

 

Fehling Ellie

 2+07 

 

 2+14

1-01 

 3+16

2+05 

1-10 

Geel Ciel v.

 

1-01 

 

2-01

 

 

 

Goverde Henk

0-17 

 

1-01 

2+06 

 

2+18 

0-29 

Hasper Jan

0-26 

 2+09

 

 0-16

 

1+03 

 0-10

Horst Willy v.d.

 

 

 

 

 

 

 

Janssen Theo

 2+08

2-01 

1+09 

 2+09

 

 1-09

3+20 

Jong Corry d.

 

 

 

 

 

 

 

Jong Hein d.

 

 

 

 

 

 

 

Jong Henny d.

 

1-15 

 

1-12 

 2+06

 

 

Jongen Fred

 2+06 

 2+09

 

0-21 

 

 2-04

2+14 

Jongenelen Riet

 2+08 

1+00 

0-14 

 1-03

 

2+07 

2+02 

Kortsmit Frie

 2+06 

 2+04

 1+04

2+19 

 0-29

1-16 

3+22 

Kortsmit Joke

 2+03 

0-11 

  2+03 

2+04

 2+09

3+17 

1-14 

Kremers Piet

 1+01 

 

 

2+05 

 

1+06 

2+11 

Leersum Edo v.

1-09

 1-18

1-10 

 

 

1-18 

1-01

Mensen Marian

 1-10 

 1-02

 0-14

 2+08

 2-07

 1-10

2+00 

Poeze Edwin

 

 

 

 

 

 

 

Reniers Cor

 

 

 

3+12 

0-29 

 

2-05 

Rijnaart Martha

 

 

 

 

 

 

 

Roessel Frans v.

 2+10

1-06 

1+02 

 

3+16 

 

1-03 

Rommens Corry

 

 

 

 

 

 

 

Roos Willy d.

 

 

 

 

 

 

 

Rus-Hartland Cor

 

 

 

 

 

 

 

Santbergen Wim

 

1+00 

 

 

 

 

1-04 

Sar  Jan v.d.

 

 

 

 

 

 

 

Spronsen Wim v.

1-11 

 

2+08 

 2+04 

2-01 

 3+17

2+08 

Thijs Toon

 3+21

 

 

 2+02

1+05 

0-08 

1+02 

Valk Agnes

1-04 

  2+09 

 

1-07 

 0-14

 2-07

1-02 

Velden Hans v.d.

 1+04

 2+09

1+01 

2-19 

1+02 

0-18 

 

Vosselman Annie

 

 

 

 

 

 

 

Vosselman Leen

1-13 

1-01 

2+14 

 0-08 

1+02 

 1+02

 

Wedstijn Agnes

 

 

0-08 

 

 

 

 

Zevenbergen Jan

 

2+02 

 0+00

 1-13

1-04 

 3+16

 3+18

 Horst Ton v.d.

 

 

 

 

0-18 

 

 

 Ria Moerkerken

 

 

 

 

 

 

1-20 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eventuele fouten i.v.m. overname voorbehouden, uiteindelijk beslist de wedstrijdleiding !!

_____________________________________________________________________________________________

Zomercompetitie 2016

Wedstrijd

Wedstrijd

Datum 2016

Tijd

Plaats

1

Dinsdag 12 april              1e wedstrijd zomercompetitie

13.30

Eigen terrein

2

Dinsdag 26 april              2e wedstrijd zomercompetitie

13.30

Eigen terrein

3

Dinsdag 31 mei               3e wedstrijd zomercompetitie

13.30

Eigen terrein

4

Dinsdag 28 juni               4e wedstrijd zomercompetitie

13.30

Eigen terrein

5

Dinsdag 26 juli                 5e wedstrijd zomercompetitie

13.30

Eigen terrein

6

Dinsdag 30 augustus      6e wedstrijd zomercompetitie

13.30

Eigen terrein

7

Dinsdag 27 september   7e wedstrijd zomercompetitie

13.30

Eigen terrein

Uitslagen:

Zomercompetitie 2016, na 7 wedstrijden.

 

 

Naam

Datum

Datum

Datum

Datum

Datum

Datum

Datum

 

12-4-16

26-4-16

31-5-16

28-6-16

26-7-16

30-8-16

27-9-16

 

G  /     P

G  /     P

G  /     P

G  /     P

G  /     P

G  /     P

G  /     P

Henk v. Alphen

0 /-20

 

 0 /-24

0 /-19 

 

 

 

Zus v. Beers

1 +03

2 /+18 

 1 /-10

1 /-13 

  2 /+02 

2 /+02 

1 / 00 

Walter Bol

2 /+16

1 /-12 

 

 2 /+04 

 1 /-17

1 /-08 

1 /+06

Giel Broere

0 /-20

 1 /-13

1 /-02 

 1 / 00

 2 /-07

 

2 /-03 

Janny Bouman

 

 

 

 

 

 

 

Ed Brouwer

2 /+25

 

 3 /+28

 2 /+03 

 3 /+19

3 /+17 

2 /-03 

Ciel v. Geel

 

1 /-06 

 

 

 

 

 

Ellie Fehling

 

 

 

 

1 /-11 

 

1 /-01 

Henk Goverde

0 /-24

 

1 /+07 

 

 

 

2 /-03 

Jan Hasper

 

0 /-24 

0 /-13 

 1 / -10 

 0 /-16

2 /+04 

 

Theo Jansen

2 /+22

2 /-01 

2 /+06 

 3 /+09 

 

2 /+07 

3 /+26 

Henny d. Jong

 

 

 

 

 

 

 

Hein d. Jong

 

 

 

 

 

 

 

Fred Jongen

1 /+09

2 /+08 

 1 /-07

1 / -01

 1 /-07 

 

  0 /-27 

Joke Kortsmit

1 /+00

2 /+07 

0 /-11 

 1 /+04 

 1 /-06

1 / 00

 1 /-01

Frie Kortsmit

1 -01

1 /-02 

2 /+03 

2 / -04

 1 /-17

 2 /+13 

 1 /-02 

Marian Mensen

1 /+03

2 /-04

1 /-12 

 0 /-20

 2 /+17

 

 1 /-14 

Cor Reniers

1 /-07

 2 /+11

2 /-04 

 1 /  00

 

0 /-20 

  0 /-17 

Frans v. Roesel

2 /+21

1 /-10 

2 /+00 

 1 /-08

1 /+01 

 

 0 /-20

Corrie Rommens

 

1 /-04 

 

 

 

 

 

Willy d. Roos

1 /+04

 

 

 

 

 

 

Marthya Rijnart

1 /+01

1 /-13 

 

3 /+13 

 

 

 

Wim Santbergen

0 /-23

 

 

 

 

 

 

Jan v.d. Sar

 

1 /-01 

 

 

 

 

 

Wim v. Spronsen

2 /+21

3 /+18 

 2 /+15

2 /+19 

2 /+13 

 

3 /+11 

Fred Strikker

0 /-25

 

 

 

 

 

 

Toon Thijs

0 /-17

3 /+24 

 

 1 /-03

2 /+07 

 0 /-27

3 /+19

Hans v.d. Velden

2 /+19

2 /+09

 

 

 

 

 3 /+12 

Agnes Valk

 0 /-23

 1 /-05

2 /+09 

 3 /+21

 3 /+26

  1 / 00 

 3 /+13 

Edo v. Leersum

 

 0 /-27

2 /-02

  1 / -04 

0 /-13 

 0 /-23

 

Leen Vosselman

 2 /+19

1 /+03 

3 /+15 

 3 /+10

1 /-09 

  2 /+07 

2 / 00

Jan Zevenbergen

1 /-05 

 

2 /+02 

  1 /+13 

2 /+14 

  3 /+22 

 1 / 00